Şifrenizi Unuttunuz mu ?
Okudum Kabul Ediyorum
Sık Sorulan Sorular
Şehirde Fırsat fırsatını nasıl alabilirim? +

Fırsatın yanında bulunan “Satın Al” butonuna tıklaman yeterli. Kredi kartını kullanarak güvenli bir şekilde alışverişini tamamlayabilirsin.

Satın aldığım fırsatlarla ilgili sorularımı nasıl soracağım? +

Eğer açıklamalar yeterli değilse, aklına bir şey takıldıysa, tek yapman gereken Bize Ulaşın formunu doldurmak veya 0850 360 0 361 no’lu sehirdefirsat.com hattını aramak. Uzmanlarımız en hızlı ve doğru şekilde sorularını cevaplamaya hazır…

Ya vazgeçersem? +

sehirdefrsat.com'un fırsatları pek vazgeçilebilecek türden fırsatlar değildir ama olur da vazgeçmek istersen 14 gün içinde Bize Ulaşın bölümünden iptal işlemini başlatabilirsin.

Bir fırsat beğendim ve satın aldım… Şimdi ne olacak? +

İşlemin ve kupon kodun anında e-mail yoluyla teyit edilecek… 

Bazı tekliflerimizde minimum katılımcı sayısı gerekebilir. Bu durumda eğer teklif geçerli olduğu süre içinde yeterli sayıya ulaşılırsa, teklif için geçerli olan süre biter bitmez derhal sana o teklifi kullanmanı sağlayacak sehirdefirsat.com kuponunu gönderiyoruz.

Kupon nedir? +

sehirdefirsat.com teklifin detaylarının yazılı olduğu ve fırsatı kullanmanı sağlayacak olan belgedir… Kuponunu ister cep telefonuna ister e-mail adresine yollayabiliriz.

Kuponu nasıl kullanıyorum? +

Burada sihirli ifade “sehirdefirsat.com”dur. Telaffuz ettiğin anda akan sular durur. Ama ne demişler, “söz uçar, yazı kalır…” Süper avantajlı teklifimizi kabul ettiğinin belgesi olan kupon kodunu işletme temsilcileriyle paylaşman yeterli! Bazı tekliflerimizde işletmeler hizmet verebilmek için önceden rezervasyon yapmanı veya kupon kodunu gönderdiğimiz e-mailin çıktısını isteyebilirler, o nedenle satın alma yapmadan önce "kullanım notlarını"  dikkatle okumanı tavsiye ediyoruz…

Kuponu başkasına devredebilir miyim? +

Elbette… Hesabım menüsünden kuponunu istediğin kişiye hediye edebilirsin.

İndirim oranı çok yüksek değil mi? +

Evet, bu oranları tutturmak için gerçekten çok çalıştığımıza emin olabilirsiniz. ŞehirdeFırsat ekibi olarak sizin adınıza işletmelerle normalin çok altında fiyatlara anlaşıyoruz. Örneğin kaliteli bir restoranda 30 TL yerine 15 TL ödeyerek, sevdikleriniz ile birlikte güzel bir yemeği yemenizi sağlıyoruz. 

İşletmenin gerçekten indirim yaptığına nasıl emin olabilirim? +

Aslında çok basit. Normal bir müşteri olarak işletmeyi arayıp, fiyatlarını sorabilirsiniz. İndirimlerimizin sokaktan geçen bir müşteriye verilebilecek standart indirimlerin çok altında olduğunu göreceksiniz

Günün fırsatını nasıl alabilirim? +

sehirdefirsat.com sitemize birkaç adımda üye olduktan sonra ana sayfamızdaki "Hemen Al" butonuna tıklıyorsunuz. Siz ödeme bilgilerinizi eksiksiz girdikten sonra, fırsatımızdan faydalanmanızı sağlayacak fırsat kodunuzu size ulaştırıyoruz.

Fırsat kodu nedir? +

Her müşterimiz için özel olarak ürettiğimiz 10 haneli rakamlardan oluşan bu kod, sizin fırsattan faydalanabilmenizi sağlayan ve işletmelere isminizle birlikte ilettiğimiz koddur. Kodlar her fırsat için kişiye özel üretilmektedir. Sahibinden başkası tarafından kullanılması mümkün değildir. ( O yüzden fırsatı başka birine kullandırmak isterseniz bunu bize bildirmelisiniz )

Fırsatları sadece satın aldığım gün mü kullanabiliyorum? +

Hayır, fırsatı aldıktan sonra, geçerli olduğu süre boyunca istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Örneğin eğer fırsat üç ay boyunca geçerli ise satış tamamlandıktan sonraki üç ay boyunca istediğiniz gün kullanabilirsiniz.

Birden fazla fırsat kodu satın alıp kullanabilir miyim? +

Detaylar kısmında aksi belirtilmedikçe dilediğiniz kadar fırsat kodu alabilir, kullanabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

ŞehirdeFırsat nedir? +

ŞehirdeFırsat her gün birçok farklı kategorideki indirimli fırsatları üyelerine sunan özel bir indirim sitesidir.

ŞehirdeFırsat güvenli mi? +

Kesinlikle. Kredi kartı veya banka kartı bilgilerinizi SSL sertifikası kullanarak bankalara iletiyoruz. Bu bilgileri biz dahil kimse göremiyor. Ödemenizi dilerseniz 3D Secure sanal kimlik doğrulama sistemini kullanarak gerçekleştirebilirsiniz

Eğer fırsatın düzenlendiği mekan kapanırsa? +

Böyle bir durum oluşursa kodunuzu kullanmadıysanız iade talebinde bulunabilirsiniz. Paranız 3 gün içinde hesabınıza iade edilir. 

İşletmem ŞehirdeFırsat'ta nasıl yer alır? +

ŞehirdeFırsat ve İşletme birbirinden bağımsız ve ayrı tüzel/gerçek kişiler olup, ŞehirdeFırsat hiçbir surette Hizmetler'in Sağlayıcısı ve/veya İşletme'nin acentesi, bayii, vekili, temsilcisi vb. değildir. İşletme Hizmeti Üyelere sağlamakla tek mükellef ve Hizmetin satıcısı ve sağlayıcısıdır. Diğer taraftan ŞehirdeFırsat yalnızca Üye'ye ve İşletme'ye aracılık eder ve Üyeler ile İşletme'nin tarafı olduğu temel hizmet satış ilişkisinin tarafı değildir

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

E-Bültene Abone Olup Son Eklenen Fırsatlar Anında Haberdar Olabilirsiniz...
Copyright © 2018 ŞehirdeFırsat, Tüm Hakları Saklıdır